Czy smartwatch Garett to odpowiedni prezent na komunię dla dziecka?

Wraz z wiosennymi miesiącami, nadchodzi czas komunii. Rodzice, chrzestni czy inni członkowie rodziny, którzy dostali zaproszenie na to radosne przedsięwzięcie, szukają idealnego prezentu dla przystępującego do komunii. Prezenty, które były wręcz tradycją w ostatnich latach, takie jak np. złoty łańcuszek czy rower, dzisiaj wypierane są przez prezenty technologiczne. Takim prezentem jest na pewno smartwatch, który posiada wiele funkcji i korzyści, zarówno dla dzieci, jak i opiekunów, a także wyróżnia się nowoczesnym designem.

Zegarek na komunię – dlaczego to odpowiedni prezent?

Czas komunii to moment, w którym najbliżsi wręczają prezent osobie przystępującej do komunii. Jednym z prezentów, które przetrwał próbę czasu i nie został zapomniany, jest czasomierz. Dziadkowie czy rodzice z uśmiechem na twarzy wspominają zegarki z melodyjką, które dostawali na komunijny prezent. Jednak czasy się zmieniają. Dzisiaj zegarek na komunię jest dobrym wyborem dla dziecka, jeśli ma spełniać jedynie funkcję śledzenie czasu. Prawdą jest, że dzisiaj coraz rzadziej używa się zegarka w tym celu, ponieważ godzinę łatwiej sprawdzić w telefonie. W takiej sytuacji dobrym wyborem jest smartwatch, który może zaoferować dziecku o wiele więcej.

Smartwatch to zegarek z elektronicznym wyświetlaczem. Posiada wiele różnych funkcji, które zależne są od modelu. Można połączyć go z telefonem, a oprócz funkcji wskazywania czasu, można za jego pomocą komunikować się czy też bawić.

Jako że dzieci są oczkami w głowie rodziców, bardzo pozytywnie odbieraną funkcją smartwatcha jest lokalizacja GPS. Pozwala ona rodzicom na śledzenie dziecka, które spędza czas poza domem. Zwiększa to poczucie bezpieczeństwa u rodziców, jednocześnie zapewniając dziecku swobodę. Zostanie to docenione przez obie strony.

Smartwatch posiada także możliwości, które wykorzystać można w nauce czy zabawie. Takie zegarki dla dzieci mogą zaproponować wykorzystywanie aplikacji edukacyjnych, gier czy quizów, które pomagać mogą w prawie każdym aspekcie nauczania. Oprócz nauki czysto umysłowej można wykorzystać je w rozwoju koordynacji ruchowej czy ćwiczeniach, które poprawiają motorykę, mobilność czy wpływają na poprawną postawę.

AdobeStock_64419313.jpeg

Smartwatch Garett – prezent w przystępnej cenie

Jednym z pozytywnie odbieranych smartwatchy dla dzieci, które występują na rynku, są te od polskiej marki Garett. Zegarki tej firmy oferują bogate wyposażenie, zachowując odpowiednie proporcje ceny do jakości.

Taki Smartwatch wyposażony jest między innymi w aparat fotograficzny, za pomocą którego dziecko może uwieczniać przeżywane momenty. Oprócz tego posiada kolorowy wyświetlacz wysokiej jakości oraz moduł bluetooth, który umożliwia sparowanie z telefonem. Umożliwi to dostęp do połączeń i wiadomości SMS, bez zaglądania w telefon.

Ten zegarek oferuje lokalizację GPS. Pozwoli to rodzicom czy innym opiekunom dziecka na śledzenie miejsca jego pobytu, co odbywa się w czasie rzeczywistym. W takiej sytuacji rodzice mogą zaoferować dziecku większą swobodę, a w razie zgubienia się czy potrzeby pomocy, w szybkim tempie mogą dokonać zlokalizowania dziecka, co ułatwi podjęcie odpowiednich kroków. W razie niebezpieczeństwa zegarki te posiadają funkcje SOS, której wciśnięcie spowoduje wezwanie pomocy. Dodatkowo wbudowana mapa ma wbudowane zapamiętywanie przebytej drogi, co pozwala na jej odtworzenie i bezpieczny powrót do domu. Zegarki Garett posiadają kilka wersji kolorystycznych. Można dopasować go pod obdarowywanego, zgodnie z tym jaki jest jego ulubiony kolor, lub dobierając go zgodnie z innymi kryteriami. Oprócz koloru możliwy jest wybór kształtu koperty czy rodzaju paska. 

Marka Garett to polski producent zegarków. Ich głównym celem jest wprowadzanie technologicznych nowinek oraz ulepszanie tych, które już są na rynku. W swojej ofercie mają zegarki sportowe, które mogą mierzyć ciśnienie czy tętno, zegarki smartwatche czy elektroniczne zegarki dla najmłodszych, z serii Garett Kids.

garett-kids-001.jpg

Garett – zegarki idealne na prezent!

Zbliżający się sezon komunijny jest dobrą okazją, aby zakupić dziecku idealny prezent. Rodzice powinni zadbać, aby przyjmujący sakrament komunii nie zapomniał o całej odbywającej się uroczystości, myśląc jedynie o prezentach. Dziecko powinno pamiętać, że jest to jedynie dodatek, który nie powinien przysłonić mu oczu. 

Jest to też dobra okazja, aby nauczyć dziecka poszanowania do pieniędzy, rodziny oraz umiejętności wykorzystywania danych mu okazji, aby przekuć je w pozytywne doświadczenia. Wybór smartwatcha na prezent załatwia dwie funkcje jednocześnie. Sprawia, że na twarzy dziecka pojawi się uśmiech, jednocześnie umożliwiając zadbanie o jego bezpieczeństwo oraz rozwój.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij